Zakázkové truhlářství

7.7.2016

Sedací nábytek

Dnešní uspěchaná doba přímo láká k tomu přijít z práce domů a na chvíli se pohodlně posadit. Proč tedy nespojit pohodlné s přírodním a ještě s designovým. Každý netradiční tvar s nádechem tradičních spojů a detailního provedení je pro nás výzvou.

 

Interiérové dveře

Je možné vyrobit dveře s obložkou z jakéhokoli dřeva a v jakémkoli provedení a tvaru. Na spoje je použita pracnější varianta spoje, a to čep a dlab, který zaručí nejlepší stabilitu konstrukce dveří a zamezí svěšovaní. Na dveřích používáme jedny z nejkvalitnějších pantů od českého výrobce TKZ, které jsou sice dražší, ale snadno nastavitelné i pro zákazníka. Na přání lze vyrobit i jedinečné tvary.

 

Samonosné schody

Schody jsou většinou velkou dominantou vnitřního vybavení stavby. Do každého interiéru a prostoru se hodí jiný typ schodiště a jiný druh dřeviny. My dokážeme vyrobit jakékoli provedení, dle Vašeho přání. Schodiště lze vybavit i LED posvícením stupňů. Abyste si dokázali schody lépe představit, dokážeme vytvořený 3D model vsadit do fotografie skutečného interiéru.

 

Obklad betonového schodiště

Na betonové schodiště lze vytvořit dřevěný obklad. Zednické práce většinou nejsou provedené tak přesně, ale to není žádný problém a i přesto je možné výsledný obklad vytvořit bez jakéhokoli výškového rozdílu, což ovlivní pohodlnost schodiště. Stupně nelepíme PU pěnou jako konkurence, ale speciálním lepidlem, vytvořeným pro tento účel. I u obkladu lze vytvořit podsvícení stupňů LED pásky.

obklad1 obklad2

 

Koupelnový nábytek

Spousta lidí se dřeva v koupelně obává, ale při použití správného materiálu a konstrukce není třeba žádných obav. Při dodržení tohoto postupu je masivní nábytek trvanlivější než nábytek z dřevotřísky, který se standardně používá. Můžeme Vám zaručit co kus, to originál. Vaší fantazii se meze nekladou, ale snažíme se dát největší váhu na praktičnost pro každodenní používání.

koupeln1 koupeln2

 

Konferenční stolky

Tady platí co kus to originál, většinou to je největší dominantou obývacího pokoje a měl by reprezentovat. Proto klademe důraz na provedení a detail zpracování, Vaší fantazii se meze nekladou a čím složitější a originálnější tím pro nás větší výzva.

stolek1 stolek2